top of page

Mano istorija

Esu šioje kontoroje nuo jos įkūrimo. Esu čia, nes tai vieta, kurioje galiu savo gebėjimus ir ginčų sprendimo srityje sukauptą patirtį realizuoti prasmingai.

 

Mažiau yra daugiau filosofija yra ne tik mūsų kontoros vertybių sistemos ašis. Tai taip pat yra filosofija, kuri formuoja mano kasdienio gyvenimo kokybę.

 

Kuo mažiau daiktų buityje, tuo daugiau tvarkos. Tvarka – tai ramybės ir susitelkimo šaltinis. Kuo mažiau dirbtinumo santykiuose su žmonėmis, tuo daugiau nuoširdumo ir abipusio pasitikėjimo. Pasitikėjimas – sėkmingo bendradarbiavimo pamatas. Kuo mažiau skubėjimo, tuo daugiau laiko ir kokybiško poilsio, kuris būtinas, norint veikti maksimaliai efektyviai.

 

Tokiu pačiu principu ir profesinėje veikloje mažiau leidžia sukurti ir duoti daugiau. Mažiau mėginimų įtikti, pritraukti, padaryti įspūdį, leidžia laiką skirti esminiams dalykams: išanalizuoti, kristalizuoti, numanyti, nesuklysti. Tikiu, jog tuomet daugiau ateina savaime.

 

Gyvenimas ir darbas pagal taisyklę mažiau yra daugiau nėra būdas pasiekti rezultatą lengviau, greičiau ar mažesnėmis sąnaudomis. Tai yra būdas tinkamiausiomis priemonėmis pasiekti maksimalų rezultatą.

bottom of page