Ar mažiau (lot. minor) yra daugiau?

Simple%20bonsai_edited_edited.png

Mūsų istorija

Pirmąjį savo karjeros dešimtmetį augome dirbdami keliose advokatų kontorose, kurios yra lyderės Baltijos šalių teisės rinkoje.

 

Ten įgijome praktinių ginčų sprendimo įgūdžių ir supratome, kuo skiriasi didelės kontoros nuo mažesniųjų. Didelėse kontorose yra gerai, o mažesnėse – gera.

​Todėl 2019 metais įkūrėme Minor – mažesniąją advokatų kontorą, kuri padeda ginčų turėti mažiau ir kuri būtų niekuo neypatinga, jei ne jos istoriją kuriantys žmonės.​

Kiekvienas žmogus yra ribotas. Jo galimybės taip pat. Tai nereiškia, kad tos galimybės mažos. Tačiau nuo tada, kai suvokėme savo ribotumą, mes pradėjome užsiimti tik tuo, kas mums iš tiesų patinka, ir nebesiginčijame dėl to, ar mažiau yra daugiau.

mažiau išlaidų

Mažesnės modernios kontoros kaštai yra mažesni, todėl mūsų klientai už tas pačias patyrusių advokatų aukštos kokybės paslaugas moka mažiau.

mažiau komercijos

Mūsų profesinės vertybės yra konservatyvios. Teikiame tik tas teisines paslaugas, kurios iš tiesų padeda klientams pasiekti sėkmę jų ginčuose, nepažeidžiant kitų asmenų teisių.

mažiau biurokratijos

Neturime darbuotojų, o visi mūsų advokatai yra lygiateisiai partneriai. Tai mus motyvuoja ir įpareigoja asmeniškai, o mūsų klientams leidžia visada žinoti, kas dirbs su jų pavedimais.

mažiau popieriaus

Atsisakėme popieriaus. Tiesiog supratome, kad spausdinimas yra žalingas įprotis, o jį pakeičiančios naujosios technologijos padeda viską atlikti greičiau ir efektyviau.

mažiau konfliktų

Mažesnės kontoros turi mažiau klientų ir mažiau interesų konfliktų. Kai didžiosios kontoros negali atstovauti ginče dėl turimo interesų konflikto, mes dažniausiai galime.

mažiau improvizacijos

Mūsų raktas į sėkmę: 10+ metų profesinė patirtis ginčų sprendime, sunkus kasdienis mėgstamas darbas ir mokymasis visą gyvenimą teisės bei psichologijos srityse.

Kodėl klientai renkasi Minor?