Ar mažiau (lot. minor) yra daugiau?

Mūsų istorija

Pirmąjį savo karjeros dešimtmetį augome dirbdami keliose advokatų kontorose, kurios yra lyderės Baltijos šalių teisės rinkoje.

 

Ten įgijome praktinių ginčų sprendimo įgūdžių ir supratome, kuo skiriasi didelės kontoros nuo mažesniųjų. Didelėse kontorose yra gerai, o mažesnėse – gera.

Todėl 2019 metais įkūrėme Minor – mažesniąją advokatų kontorą, kuri padeda ginčų turėti mažiau ir kuri būtų niekuo neypatinga, jei ne jos sėkmės istoriją kuriantys žmonės.​

Kiekvienas žmogus ir jo galimybės yra ribotos. Tai nereiškia, kad tos galimybės mažos. Tačiau nuo tada, kai suvokėme savo ribotumą, mes pradėjome užsiimti tik tuo, kas mums iš tiesų patinka, ir tikėti, kad mažiau yra daugiau.

mažiau išlaidų

Mažesnės modernios kontoros kaštai yra mažesni, todėl mūsų klientai už tas pačias patyrusių advokatų aukštos kokybės paslaugas moka mažiau.

mažiau komercijos

Mūsų vertybės yra konservatyvios. Teikiame tik tas teisines paslaugas, kuriomis iš tikrųjų kuriama pridėtinė vertė klientui ir nėra pažeidžiamos kitų žmonių teisės bei laisvės.

mažiau biurokratijos

Neturime darbuotojų, o visi mūsų advokatai yra lygiateisiai partneriai. Tai garantuoja aukščiausią motyvaciją ir laisvę priimti kūrybiškus sprendimus.

mažiau popieriaus

Atsisakėme popieriaus. Tiesiog supratome, kad spausdinimas yra žalingas įprotis, o jį pakeičiančios naujosios technologijas padeda dirbti efektyviau.

mažiau konfliktų

Mažesnės kontoros turi mažiau klientų ir mažiau interesų konfliktų. Dažnai esame pirmasis pasirinkimas tuomet, kai didžiosios kontoros negali atstovauti dėl turimo interesų konflikto.

mažiau improvizacijos

Mūsų raktas į sėkmę: 12+ metų profesinė patirtis, sunkus kasdienis mėgstamas darbas ir mokymasis visą gyvenimą, gilinant ne tik teisės, bet ir psichologijos bei neuromokslų žinias.

Kodėl klientai renkasi Minor?