top of page

Ar mažiau (lot. minor) yra daugiau?

Simple%20bonsai_edited_edited.png

Mūsų istorija

Pirmuosius dešimt metų (2008 - 2018) dirbome Baltijos šalių teisės rinkoje lyderiaujančiose įvairaus dydžio advokatų kontorose (Sorainen, Borenius, Lawway). Ten įgijome praktinių ginčų sprendimo įgūdžių ir supratome, kuo skiriasi didelės kontoros nuo mažesniųjų. Didelėse kontorose yra gerai, o mažesnėse – gera.

​Todėl 2019 metais nusprendėme įkurti Minor – mažesniąją specializuotą advokatų kontorą. Ji mums suteikė laisvę organizacijos tikslus ir prioritetus susidėlioti tokia eilės tvarka, kuria tikime mes. Mums advokato veikla yra, visų pirma, pagalba klientams, o tik po to verslas.​ Esame tam, kad ginčų būtų mažiau.

Mes, kaip ir kiekvienas žmogus, esame riboti. Mūsų galimybės taip pat. Tai nereiškia, kad tos galimybės mažos ar kad neįmanoma pasiekti to, ko tikrai norime. Bet nuo tada, kai mes nustojome ignoruoti žmogaus ribotumo tiesą, pradėjome savo ir savo klientų resursus skirti tik tam, kas kuria tikrą vertę mums visiems, ir tapome požiūrio mažiau yra daugiau  ambasadoriais.

Kodėl klientai renkasi Minor?

mažiau
išlaidų

Mažesnės modernios kontoros kaštai yra mažesni, todėl mūsų klientai už tas pačias patyrusių advokatų aukštos kokybės paslaugas moka mažiau.

mažiau
komercijos

Mūsų profesinės vertybės yra konservatyvios. Teikiame tik tas teisines paslaugas, kurios iš tiesų padeda klientams pasiekti sėkmę jų ginčuose, nepažeidžiant kitų asmenų teisių.

mažiau
biurokratijos

Neturime darbuotojų, o visi mūsų advokatai yra lygiateisiai partneriai. Tai mus motyvuoja ir įpareigoja asmeniškai, o mūsų klientams leidžia visada žinoti, kas dirba su jų pavedimais.

mažiau
popieriaus

Beveik nenaudojame popieriaus. Supratome, kad spausdinimas yra žalingas įprotis, o jį pakeičiančios naujosios technologijos padeda mums viską atlikti efektyviau.

mažiau
konfliktų

Mažesnės kontoros turi mažiau klientų ir mažiau interesų konfliktų. Kai didžiosios kontoros negali atstovauti ginče dėl turimo interesų konflikto, mes dažniausiai galime.

mažiau
improvizacijos

Mūsų raktas į sėkmę: 10+ metų patirtis ginčų sprendime, sunkus, bet mėgstamas kasdienis darbas ir tęstinis mokymasis visą gyvenimą.

bottom of page